Airmax Internet Opinie Lubań - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Lubaniu

NeoConnect to oferta, która zadowoli wszystkich chcących cieszyć się dostępem do Internetu. Oferujemy naszym klientom przejrzysty i wygodny dostęp do Internetu na jasnych, uczciwych zasadach.

NeoConnect – bezpieczne korzystanie z Internetu. Korzystasz kiedy chcesz 24h/7, zero awarii, przerw, zaniżania prędkości, a do tego atrakcyjna cena. Wiele osób decydując się na wykup usługi, zastanawia się nad prędkością łącza. Te może być różne, w zależności głównie od naszych potrzeb. Proponujemy klientom szeroki limit prędkości od 16 MB do 300 Mb, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Specjalna oferta dla przedsiębiorców, freelancerów, osób mających własną stronę www. W cenie otrzymujesz również hosting własnej www oraz stały, unikalny adres IP. Tani Internet w Lubaniu lub jego okolicach? Atrakcyjna cena, sprawdzona firma, ciągły dostęp do globalnej sieci. Ciesz się swobodnym łączem.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Lubań Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Technologia światłowodu z firmy AirMAX w Lubaniu i okolicach – niezmienna szybkość o każdej porze dnia, bez względu na liczbę użytkowników

Na obszarze Lubania i miast ościennych jest już dostępny bezprzewodowy światłowód AirFiber, który pozwala na uzyskiwanie faktycznie bezkonkurencyjnych parametrów, podobnych do parametrów tradycyjnego światłowodu lub nawet wyższych. Mowa o przesyłaniu danych z szybkością na poziomie minimum... 15 Gb!

Czołowym dostawcą tej unikatowej technologii na obszarze Lubania i w sąsiednich miejscowościach jest AirMAX – lokalny operator, który od wielu lat dostarcza stacjonarny internet domowy i firmowy. Oprócz technologii tradycyjnego, przewodowego internetu światłowodowego, wdrażanego metodą napowietrzną lub metodą kabli podziemnych, AirMAX zapewnia bezkablowy internet światłowodowy o nazwie AirFiber. W odróżnieniu od tradycyjnego internetu światłowodowego przewodowego, AirFiber jest co do zasady bezawaryjny. Brak kabli gwarantuje stuprocentową odporność rozwiązania na warunki pogodowe i usterki fizyczne oraz bezproblemowy montaż - dla każdego. Zainstalowanie internetu światłowodowego AirFiber nie wymaga wykonywania wykopów, narażających inwestorów na wysokie koszty. Warto też wiedzieć, że wiszące przewody rujnują wygląd budynku i ogrodu.

AirFiber to internet nielimitowany, zapewniający taką samą szybkość łącza przez całą dobę - bez względu na liczbę użytkowników, występujący w standardowej ofercie abonamentowej oraz w opcji prepaid, tj. bez wiązania się z operatorem umową.

Kluczowym elementem usługi AirFiber jest zaawansowany router AirMAX Internet Fiber, który zapewnia bezproblemowe podpięcie do sieci wszystkich używanych urządzeń.

Internet PrePaid Lubań - dostęp do www bez umowy

W gronie naszych klientów są również osoby, które z sieci korzystają sporadycznie. Doceniamy każdego, dlatego dla takich osób przygotowaliśmy specjalną ofertę – dostęp do internetu bez umowy. Dzięki temu możesz wykupić dostęp na przykład na jeden dzień, 5 dni lub tydzień. Płacisz tylko za ten okres z góry, bez żadnej umowy. Aktywacja dostępu do sieci następuje pod wskazanym numerem telefonu. Chcesz płacić tylko za czas, w którym korzystasz z sieci – wybierz Internet prepaid.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Lubań - zasięg

NeoConnect szybki internet Lubań

Mieszkańcy Lubania i okolic – zachwyćcie się niezawodnie sprawnym internetem NeoConnect. Ta opcja to dużo korzyści, dzięki którym poszerzysz zainteresowania, obejrzysz wiele ciekawych filmów i będziesz w kontakcie z przyjaciółmi.

Opcja od nas to INTERNET BEZ JAKIEGOKOLWIEK LIMITU DANYCH. 16, 24, 48, a nawet 300 Mb! Uczciwe pakiety i uczciwe ceny. Niezwykłą propozycją zawartą w cenie jest również hosting własnej strony WWW! Każdy Klient uzyskuje stały adres IP. Tani Internet Lubań? Oferta NeoConnect zaspokoi nasze potrzeby – będziemy mogli korzystać z sieci nie obawiając się o żadne limity danych.

Pamiętaj! Airmax Lubań jest po to, abyś mógł wykorzystywać tani i nielimitowany Internet, bez żadnego ryzyka wiązania się umową. Tylko u nas możesz przetestować Internet przez miesiąc zupełnie za darmo, bez ŻADNYCH zobowiązań. Wybór należy do Ciebie.

Internet Airmax Lubań to wybór taniego i nielimitowanego dostępu do sieci www. Dla osób niezdecydowanych, alternatywą jest możliwość przetestowania Internetu przez miesiąc bez żadnych kosztów. Po okresie testowym będziesz mógł zdecydować, czy chcesz podpisać umowę.

Oferta na nasz Internet skierowana jest do firm z Lubania, a także ościennych miejscowości:

Biedrzychowice, Jałowiec, Kałużna, Karłowice, Kościelniki Dolne, Kościelniki Średnie, Lubań, Nowa Świdnica, Olszyna Dolna, Pisaczów, Pisarzowice, Pobiedna, Radogoszcz, Radostów Dolny, Radostów Górny, Radostów Średni, Świeradów-Zdrój, Uniegoszcz, Wesołówka, Wolimierz, Zacisze, Zapusta, Zaręba, Złoty Potok,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Poznaj opinie o operatorze AirMAX i nie zapomnij wystawić swojej recenzji!

Stuprocentowe zadowolenie użytkowników to dla nas sprawa absolutnie najważniejsza. W związku z tym dokładamy wszelkich starań, żeby okres spędzony z nami był udany – dla Ciebie i Twojej rodziny lub załogi w firmie. Oferujemy produkty i usługi zapewniające doskonałą rozrywkę. Bardzo dbamy o to, by zatrudniana kadra była przyjazna, wspierająca i kompetentna. Bardzo nas cieszy, że nasi klienci dostrzegają i doceniają nasze zaangażowanie oraz rekomendują nasze usługi bliskim. I mamy na to twarde dowody – oceny. Dla nas są one najbardziej wiarygodną formą informacji zwrotnej, silną motywacją do ciągłego doskonalenia oraz rewelacyjną promocją. Chcemy, żebyś wiedział, że każda, zamieszczona opinia jest dla nas superważna. Każda zostaje zamieszczona poniżej, przesłana do właściwego specjalisty i wykorzystana do dalszego udoskonalania standardów usługi. za zaufanie, którym darzysz naszą firmę. Jeżeli jeszcze nie wystawiłeś nam oceny, to najlepszy moment.

TV internetowa na żywo oraz różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV internetowa na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym kupisz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed finalizacją transakcji uważnie poznać regulamin konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym serwisów społecznościowych, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W przeciwieństwie do Internetu w telefonie, otrzymujesz ultraszybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba czekać aż strona się załaduje czy kilkukrotnie odnawiać upload plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla firm. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Lubań. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w domu lub w przedsiębiorstwie przez 30 dni.

W ciągu minionych lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego zjawiskiem tak codziennym, że bardzo trudno współcześnie nawet wyobrazić sobie biznes albo codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, udostępnianie małych i dużych plików czy też rozwijanie wiedzy i umiejętności. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Lubań. Wybór zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich unikatowym oczekiwaniom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax Internet gwarantuje klientom błyskawiczny i trafny dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – również dla miejscowości Lubań. Co więcej zyskasz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji rabatowych u zaufanych przedstawicieli.

Superszybki internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV internetowa na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Lubań. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o największej przepustowości, a dodatkowo także TV przez Internet i telefonię stacjonarną. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - w cenie usługi. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują nieodpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszego Internetu zyskują w pakiecie również darmowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi krajami.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Boisz się, że łącze nie będzie działać sprawnie? Awaryjność ograniczyliśmy do minimum. Dodatkowo nasi pracownicy dbają o to, abyś mógł bez żadnych problemów korzystać z Internetu i wiedzieć, że wydajesz pieniądze w zamian za dobrą usługę. Spróbuj bez zobowiązań i przekonaj się, o wysokiej jakości usług.

Uruchom bezpłatnie SPEED TEST i przekonaj się, jaka jest szybkość domowego lub firmowego Internetu.

Masz Internet w mieszkaniu i w firmie? Złości Cię długotrwałe oczekiwanie na otwarcie strony? Zwykle nie możesz ściągnąć ulubionego filmu? Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i zobacz, czy Twój dostawca usług internetowych gwarantuje właściwą i przede wszystkim zgodną z warunkami umowy szybkość usługi.

Aktualnie masz ponadto szansę przeprowadzenia SPEED TEST dla wybranych komercyjnych serwerów we wszystkich krajach świata.

Ponadto oferujemy Ci szansę podzielenia się wynikami testu ze innymi osobami. Możesz również sprawdzić statystyki przeprowadzonych w przeszłości testowań oraz ściągnąć plik z raportem ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem skróconego podsumowania z opisem usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.51/5.00 - ilość ocen: 2480

© 2023 Airmax.pl