Ultra szybki internet Lubań

Internet w Lubaniu

NeoConnect to oferta, która zadowoli wszystkich chcących cieszyć się dostępem do Internetu. Oferujemy naszym klientom przejrzysty i wygodny dostęp do Internetu na jasnych, uczciwych zasadach.

NeoConnect – bezpieczne korzystanie z Internetu. Korzystasz kiedy chcesz 24h/7, zero awarii, przerw, zaniżania prędkości, a do tego atrakcyjna cena. Wiele osób decydując się na wykup usługi, zastanawia się nad prędkością łącza. Te może być różne, w zależności głównie od naszych potrzeb. Proponujemy klientom szeroki limit prędkości od 16 MB do 300 Mb, tak aby każdy znalazł coś dla siebie.

Specjalna oferta dla przedsiębiorców, freelancerów, osób mających własną stronę www. W cenie otrzymujesz również hosting własnej www oraz stały, unikalny adres IP. Tani Internet w Lubaniu lub jego okolicach? Atrakcyjna cena, sprawdzona firma, ciągły dostęp do globalnej sieci. Ciesz się swobodnym łączem.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Lubań bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Lubań. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskiwanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe profity pod postacią: braku przewodów (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku tego Internetu przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że usunięcie usterki w przypadku kabli zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Internet Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Internet PrePaid Lubań - dostęp do www bez umowy

W gronie naszych klientów są również osoby, które z sieci korzystają sporadycznie. Doceniamy każdego, dlatego dla takich osób przygotowaliśmy specjalną ofertę – dostęp do internetu bez umowy. Dzięki temu możesz wykupić dostęp na przykład na jeden dzień, 5 dni lub tydzień. Płacisz tylko za ten okres z góry, bez żadnej umowy. Aktywacja dostępu do sieci następuje pod wskazanym numerem telefonu. Chcesz płacić tylko za czas, w którym korzystasz z sieci – wybierz Internet prepaid.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Lubań - zasięg

NeoConnect szybki internet Lubań

Mieszkańcy Lubania i okolic – zachwyćcie się niezawodnie sprawnym internetem NeoConnect. Ta opcja to dużo korzyści, dzięki którym poszerzysz zainteresowania, obejrzysz wiele ciekawych filmów i będziesz w kontakcie z przyjaciółmi.

Opcja od nas to INTERNET BEZ JAKIEGOKOLWIEK LIMITU DANYCH. 16, 24, 48, a nawet 300 Mb! Uczciwe pakiety i uczciwe ceny. Niezwykłą propozycją zawartą w cenie jest również hosting własnej strony WWW! Każdy Klient uzyskuje stały adres IP. Tani Internet Lubań? Oferta NeoConnect zaspokoi nasze potrzeby – będziemy mogli korzystać z sieci nie obawiając się o żadne limity danych.

Pamiętaj! Airmax Lubań jest po to, abyś mógł wykorzystywać tani i nielimitowany Internet, bez żadnego ryzyka wiązania się umową. Tylko u nas możesz przetestować Internet przez miesiąc zupełnie za darmo, bez ŻADNYCH zobowiązań. Wybór należy do Ciebie.

Internet Airmax Lubań to wybór taniego i nielimitowanego dostępu do sieci www. Dla osób niezdecydowanych, alternatywą jest możliwość przetestowania Internetu przez miesiąc bez żadnych kosztów. Po okresie testowym będziesz mógł zdecydować, czy chcesz podpisać umowę.

Oferta na nasz Internet skierowana jest do firm z Lubania, a także ościennych miejscowości:

Biedrzychowice, Jałowiec, Kałużna, Karłowice, Kościelniki Dolne, Kościelniki Średnie, Lubań, Nowa Świdnica, Olszyna Dolna, Pisaczów, Pisarzowice, Pobiedna, Radogoszcz, Radostów Dolny, Radostów Górny, Radostów Średni, Świeradów-Zdrój, Uniegoszcz, Wesołówka, Wolimierz, Zacisze, Zapusta, Zaręba, Złoty Potok,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Użytkownicy rekomendują nas!

Klienci są dla naszej firmy priorytetem. Dlatego staramy się, żeby wspólnie spędzony czas był dla nich przyjemnym doświadczeniem. Staramy się, aby dostarczane usługi zapewniały najlepszą rozrywkę, a zatrudniana kadra była zawsze otwarta na potrzeby klienta, łatwo dostępna i odpowiednio przeszkolona. Wielką satysfakcję daje nam fakt, że internauci dostrzegają i doceniają nasze podejście oraz rekomendują nasze usługi bliskim osobom. I mamy tego potwierdzenie! Wasze opinie są dla nas kluczową informacją zwrotną i najskuteczniejszą inspiracją do dalszego rozwoju, a Wasza satysfakcja z usług - bezcenną wizytówką firmy. Pamiętajcie, że każda, nadesłana sugestia jest przez nas traktowana poważnie, więc zostaje dokładnie zbadana i służy do ciągłego podnoszenia jakości usług. Nie mamy słów, by wyrazić, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za zaufanie, którym darzycie naszą firmę - Airmax Internet - od tak długiego czasu.

TV internetowa na żywo oraz różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV internetowa na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym kupisz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed finalizacją transakcji uważnie poznać regulamin konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym serwisów społecznościowych, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Airmax Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W przeciwieństwie do Internetu w telefonie, otrzymujesz ultraszybki Airmax Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax Internet gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba czekać aż strona się załaduje czy kilkukrotnie odnawiać upload plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla firm. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Wi-Fi Airmax Internet w miejscowości Lubań. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w domu lub w przedsiębiorstwie przez 30 dni.

W ciągu minionych lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego zjawiskiem tak codziennym, że bardzo trudno współcześnie nawet wyobrazić sobie biznes albo codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, udostępnianie małych i dużych plików czy też rozwijanie wiedzy i umiejętności. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Lubań. Wybór zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od stworzonej infrastruktury IT. Na ogół osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich unikatowym oczekiwaniom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax Internet gwarantuje klientom błyskawiczny i trafny dobór indywidualnie dopasowanej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – również dla miejscowości Lubań. Co więcej zyskasz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji rabatowych u zaufanych przedstawicieli.

Superszybki internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do rozmaitych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV internetowa na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Lubań. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o największej przepustowości, a dodatkowo także TV przez Internet i telefonię stacjonarną. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - w cenie usługi. Masz prawo rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują nieodpłatnie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszego Internetu zyskują w pakiecie również darmowy multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi krajami.

Internet symetryczny – czym się wyróżnia? Czy łącze symetryczne jest dostępne w miejscowości Lubań?

Łącze symetryczne (znane także jako Internet symetryczny) jest takim typem łącza internetowego, w przypadku którego gwarantowana przez operatora szybkość downloadu oraz gwarantowana szybkość wysyłania danych są tożsame. Prawie zawsze łącze symetryczne opiera się na komunikacji światłowodowej. Z tego względu można też spotkać się z nazwą „światłowód symetryczny”.

Dla przykładu, w ofercie operatora znajduje się światłowód 300 Mb/s. W praktyce znaczy to, że zarówno szybkość pobierania danych, jak również szybkość uploadu wynoszą 300 Mb/s.

Opisywane w ofercie dostawcę Internetu parametry mogą być w trakcie korzystania z Internetu troszeczkę inne, jednak nie powinny być to znaczące rozbieżności. Aby uniknąć rozczarowania, trzeba przed dopełnieniem formalności dokładnie przeanalizować warunki techniczne i szczegóły oferty.

Internet symetryczny to znakomite rozwiązanie dla klientów wysyłających większe ilości dużych plików.

Internet symetryczny (Airmax Internet) w miejscowości Lubań podłącza polskie przedsiębiorstwo Airmax.

Internet stacjonarny dla gamera w miejscowości Lubań

Przykładowa, zalecana szybkość łącza w przypadku gry internetowej Fortnite, w którą może w tym samym czasie grać aż kilkudziesięciu użytkowników, to 10 Mbps dla downloadu danych i 1 Mbps dla uploadu.

Oznacza to znacznie mniejszą, niezbędną prędkość niż gwarantuje światłowód AirMAX. Jednak im szybszy posiadasz Internet, tym mniejsza szansa, że pozostali gamingowcy obciążą łącze. Np. już samo ściąganie danych, oglądanie Netflixa czy wysyłanie poczty potrafi na chwilę spowolnić łącza internetowe oraz źle wpłynąć na ping. Poza pozostałymi graczami, obniżenia płynności grania możesz doświadczyć przez aktualizowanie się oprogramowania lub programów i aplikacji na urządzeniu. Im lepszy Internet wybierzesz, tym niższe ryzyko, że coś lub ktoś przerwie Twoją aktywność online.

Internet dla gamera dostarczany przez AirMAX Internet zapewnia nie tylko zawrotne prędkości wysyłania i pobierana danych, ale również znikomy ping. W AirMAX ping nie zależy od liczby osób podłączonych do Internetu – tak, jak w przypadku sieci komórkowej czy LTE.

Niezawodne łącze bez przerw w dostępności usługi znacząco zmniejsza ryzyko utraty połączenia podczas najważniejszej rozgrywki. Oprócz do gamingu, Internet AirMAX wykorzystasz do pracy, uczenia się, robienia zakupów online czy innego rodzaju zabawy.

Mieszkasz w miejscowości Lubań i oczekujesz rzeczywiście korzystnej oferty światłowodu na lokalnym rynku? Zdecyduj się na Internet AirMAX i zyskaj nieprzerwany dostęp do newsów oraz najlepszej rozrywki – gdy tylko chcesz. Światłowód AirMAX to nowoczesne rozwiązanie. Niezawodne łącza oraz szybkości dochodzące do 1 Gb/s oferują totalnie nową jakość w segmencie Internetu domowego i firmowego w miejscowości Lubań.

AirMAX - internet i telewizja Lubań

Nowoczesne rozwiązania dla osób indywidualnych i biznesu z Lubania i miejscowości ościennych

Masz dom lub rozwijasz firmę w Lubaniu? Szukasz najlepszej oferty na internet oraz/lub telewizję w swojej okolicy? Uważasz, że najwięksi dostawcy internetu w Polsce zapewniają coraz słabsze parametry? Przetestuj internet stacjonarny Lubań od mniejszego dostawcy AirMAX! Proponujemy bardzo szybki, nowoczesny i stabilny internet dla osób indywidualnych i biznesu, a także kompleksowe pakiety usług telewizja + internet Lubań. Jako nieliczni w Lubaniu dostarczamy komfortowy internet symetryczny. Oznacza to, że szybkość uploadu i szybkość downloadu danych są cały czas identyczne. Ofertę możemy sprofilować pod konkretne potrzeby klienta pod względem m.in. szybkości łącza, abonamentu miesięcznego czy czasu trwania umowy.

Doświadczony dostawca internetu – Lubań i okolice

AirMAX jest operatorem istniejącym na krajowym i miejscowym rynku usług telekomunikacyjnych od kilkunastu lat. Bardzo duże doświadczenie pozwala nam dostarczać szybki i niezawodny internet do wszystkich, nawet trudnych miejsc, niedostępnych dla innych podmiotów, również tych znacznie bardziej rozreklamowanych. Doskonale wiemy, czego wymagają dzisiaj klienci prywatni i biznesowi od dostawcy internetu w Lubaniu. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wdrażane usługi były w pełni dopasowane do podejmowanych prac i niepowtarzalnych potrzeb użytkownika, a rekrutowani konsultanci byli kompetentni i faktycznie wspierający. Systematycznie można u nas spotkać korzystne promocje na pakiety internet / telewizja Lubań. Bardzo cieszy nas, że klienci dostrzegają nasze starania, czego dowodem są liczne, pozytywne recenzje.

Lubań – tani internet światłowodowy AirFiber

Bezprzewodowy światłowód AirFiber od AirMAX to nowatorska usługa pozbawiona limitów danych i kłopotliwego okablowania. Gwarantuje nieprzerwany, nieograniczony dostęp do wiadomości, rozrywki, portali społecznościowych czy używanych programów – na zbliżonych lub bardziej konkurencyjnych warunkach niż mają popularni operatorzy internetowi w Lubaniu i w całym kraju. Nasz światłowód zapewnia prędkości transmisji danych na poziomie co najmniej 15 Gb! Brak sieci kabli to znikome ryzyko awarii. Nowatorski router AirMAX Fiber pozwala korzystać z internetu z zawrotną szybkością niezależnie od ilości podpiętych urządzeń. Możesz swobodnie podłączyć jednocześnie PlayStation, telewizor, komputer i dekoder. Dodatkowo światłowód AirFiber wyróżnia się doskonałą odpornością na zakłócenia spowodowane przez warunki pogodowe. Niestraszne mu są wiatry czy silne opady.

Internet Wi-Fi Lubań dla gamera

Światłowód AirFiber to użyteczne rozwiązanie dla wymagających gamerów z Lubania i miast ościennych. Żaden internet radiowy w Lubaniu nie jest w stanie zaoferować amatorom gier takich parametrów i takiej niezawodności, jak innowacyjny internet światłowodowy. Dla przykładu, zalecana szybkość łącza w przypadku gry Fortnite, w której jednocześnie uczestniczyć może kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mpbs downloadu i 1 Mbps uploadu. W AirMAX oferujemy Ci dużo więcej! Z internetem światłowodowym AirFiber prowadzisz rozgrywki on-line nie martwiąc się o to, że inni użytkownicy sieci spowolnią internet albo zwiększą ping, oglądając filmy, ściągając na dysk duże pliki czy aktualizując oprogramowanie. Ryzyko rozłączenia praktycznie nie istnieje.

Internet Lubań z umową SLA – propozycja dla przedsiębiorców

Szczegółowe parametry internetu AirMAX w Twojej firmie przez cały okres współpracy precyzuje pisemna umowa SLA. Nie martwisz się o prędkość ani stałość działania usługi, a w konsekwencji o funkcjonowanie biznesu. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z eksploatacją naszego internetu możesz zawsze liczyć na szybkie i kompetentne wsparcie konsultantów technicznych AirMAX. Umowa o gwarantowanym poziomie świadczenia usług reguluje także maksymalny czas reakcji na zgłoszenie. Zyskujesz internet dla firmy z umową SLA, gwarancją pasma i globalnym adresem IP - w zestawie.

Darmowy internet bezprzewodowy Lubań – wypróbuj za 0 zł przez 14 dni

Sprawdź sam, czy nasze deklaracje mają odbicie w rzeczywistości. Zanim zdecydujesz się podpisać umowę, możesz skorzystać z bezkosztowego i niezobowiązującego okresu testowego. Testujesz interesującą Cię usługę (np. telewizja i internet Lubań) przez 14 dni, a następnie podpisujesz umowę lub rozstajemy się. Bez żadnych kosztów ani kruczków prawnych. Tak zwyczajnie. Zależy nam na pełnym zadowoleniu klienta.

A jeżeli potrzebujesz elastycznej usługi bez umowy, odkryj tani internet prepaid w Lubaniu – z łączem do 1 Gb/s.

Internet w Lubaniu z uruchomieniem usługi w 24h

Pora na Twój ruch. Z przyjemnością porozmawiamy o naszych rozwiązaniach i skonfigurujemy dla Ciebie ofertę. Pakiet startowy kurier dostarczy Ci już w 24h od złożenia zamówienia.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Boisz się, że łącze nie będzie działać sprawnie? Awaryjność ograniczyliśmy do minimum. Dodatkowo nasi pracownicy dbają o to, abyś mógł bez żadnych problemów korzystać z Internetu i wiedzieć, że wydajesz pieniądze w zamian za dobrą usługę. Spróbuj bez zobowiązań i przekonaj się, o wysokiej jakości usług.

Uruchom bezpłatnie SPEED TEST i przekonaj się, jaka jest szybkość domowego lub firmowego Internetu.

Masz Internet w mieszkaniu i w firmie? Złości Cię długotrwałe oczekiwanie na otwarcie strony? Zwykle nie możesz ściągnąć ulubionego filmu? Przeprowadź bezpłatnie SPEED TEST i zobacz, czy Twój dostawca usług internetowych gwarantuje właściwą i przede wszystkim zgodną z warunkami umowy szybkość usługi.

Aktualnie masz ponadto szansę przeprowadzenia SPEED TEST dla wybranych komercyjnych serwerów we wszystkich krajach świata.

Ponadto oferujemy Ci szansę podzielenia się wynikami testu ze innymi osobami. Możesz również sprawdzić statystyki przeprowadzonych w przeszłości testowań oraz ściągnąć plik z raportem ze SPEED TEST.

Warto wiedzieć, że każdy SPEED TEST kończy się wygenerowaniem skróconego podsumowania z opisem usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 36

Ocena strony:
średnia: 5.0 / 5, głosów: 113

 

© 2022 Airmax.pl